1. Płatność za pobraniem - przy odbiorze mebli.

Jest to jedna z najczęściej wybieranych metod płatności. Jest ona szczególnie korzystna dla osób, które preferują płacić za towar w momencie jego odbioru, a nie z góry.

Płatność przy odbiorze jest wygodną opcją, zwłaszcza dla osób ceniących sobie bezpieczeństwo transakcji i możliwość weryfikacji produktu przed dokonaniem płatności. 

2. Płatność przelewem tradycyjnym -  dane do wpłaty otrzymasz po złożeniu zamówienia

3. Przelewy automatyczne obsługiwane przez system przelewy24

Nasz sklep obsługiwany jest przez płatności za pośrednictwem Przelewy24

Przebieg płatności

Wybierając tę metodę płatności zostaniesz przekierowany do systemu Przelewy24, w którym wskażesz swój bank. Następnie należy zalogować się za pomocą danych dostępu do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność. Z reguły zaksięgowanie pieniędzy odbywa się w ciągu kilku minut po dokonaniu przelewu.

Ważne: Aby Twoje zamówienie mogło zostać pomyślnie złożone, po dokonaniu płatności nie wyłączaj okna przeglądarki - poczekaj, aż strona przekieruje Cię z powrotem na e-swiattapet.pl

Bezpieczne zakupy

System Przelewy24 posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej oraz wykorzystuje szyfrowanie SSL, tak samo jak nasz sklep, zapewniające ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną i gwarantujące wysoki poziom bezpieczeństwa zawieranych transakcji.

Twoja preferowana forma płatności jest niedostępna?

Bardzo nam przykro, ale w chwili finalizowania zamówienia nie wszystkie opcje płatności mogą zostać zaoferowane. Ich dostępność jest ustalana automatycznie przez system i dopasowana do każdego zamówienia indywidualnie. Manualna zmiana przez naszych konsultantów jest niemożliwa.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodano do porównania

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.